28 marca 2020

TRAWY DEKORACYJNE – taras, balkon & interior

Wysokiej jakości sztuczne trawy dekoracyjne to trend we wnętrzach, jak i na zewnątrz od wielu sezonów. Projektanci wykorzystują dekoracyjne trawy na podłogi, ściany, obudowy lad recepcyjnych czy miejsca wspólne w biurach.

Trawiaste dekoracje od dawna maja swoje miejsce w biurach znanych marek, jak choćby Google czy Skype.

Sztuczne trawy z oferty Archteka®_showroom i Perfo Texconcept ® – dystrybutora rozwiązań podłogowych i architektonicznych to jakość, która pozwala bardzo długo cieszyć się sprężystym runem, stałą barwą zieleni i komfortem użytkowania.

Zielony kolor wpływa na nas pozytywnie i kojarzony jest z relaksem. Wykorzystanie nowoczesnej trawy dekoracyjnej to sposób na ożywienie pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, a zielony kolor wpłynie na efektywność pracy.

Dekoracje ze sztucznych traw, prezentują się idealnie w miejscach takich jak hotele czy kluby. Imitacje traw, jako elementy nowoczesnej łazienki sprawdzą się w hotelach, wpływając pozytywnie na gości. Zielona trawa dopełnia aranżacje wnętrza, jak i zewnętrznej przestrzeni na balkonie, tarasie czy dachu. Wysokiej jakości trawy w bardzo dobrych cenach do złudzenia przypominające oryginał. Designerskie trawiaste pokrycia podłóg to idealne propozycje dla poszukiwaczy nowoczesnych rozwiązań, ceniących skuteczność i czas.

Dzięki dekoracyjnym trawom jesteśmy w stanie, w ciągu jednego dnia wyczarować mały ogród i zazielenić nasz taras. Pomieszczenia ozdobione zielenią, w naturalny sposób budują atmosferę, zapraszając do relaksu. Wykorzystanie ekskluzywnych traw przed i w domu spełni również oczekiwania osób ceniących sobie szybki efekt i estetykę, zaś bez wydatków na pielęgnację.

Sztuczna trawa dekoracyjna:

– nie wymaga podlewania :)
– nie wymaga koszenia :)
– bez chwastów :)
– odprowadza nadmiar wody
– łatwy montaż oraz utrzymanie w czystości

Zapraszamy do kontaktu: 500726660, 504445606; zamówienia realizujemy od pn do pt

Zamówienia on-line: lp.tp1721009697ecnoc1721009697xet@o1721009697frep1721009697

*Perfo sp. z o.o. Texconcept sp. k. jest właścicielem showroomu Archteka®, dystrybutorem 3M, Mohawk – IVC Commercial, Descor Polska i wielu innych światowych marek.