Lightbox / instalacje świetlne

Lightbox’y czy też ekskluzywne instalacje świetlne oparte na tkaninach do druku i ekonomicznym oświetleniu LED to nowoczesne realizacje mogące posłużyć za źródło inspiracji dla miłośników unikatowych wnętrz urządzonych w duchu współczesnego wzornictwa. Ekskluzywne instalacje świetlne sprawdzą się doskonale nie tylko do oświetlenia komercyjnych przestrzeni, ale także modernistycznie zaaranżowanych, prywatnych pomieszczeń. Zastosowana w niektórych projektach gra kontrastów nadaje formom wyjątkowy i wyrazisty wydźwięk. Ekskluzywne instalacje świetlne nadają pomieszczeniom ekspresyjny wygląd przy jednoczesnym zachowaniu lekkiego i wysublimowanego efektu końcowego.

Architekci i projektanci wnętrz doskonale wykorzystują płaszczyzny ścian i sufitów do nadania wyjątkowości wnętrzu, gdzie obraz z odpowiednim oświetlenim w parze grają z pewnością specjalną rolę.

Nasze instalacje świetlne są oparte o użycie tkaniny Softimage Lightbox (PrintTex®). To trudnopalny nośnik druku cyfrowego o doskonałym rozproszeniu światła. Niezwykle odporny na zagniecenia i rozdarcie. Uniwersalne zastosowanie na bazie lamp LED lub do wyświetlania i banerów. Certyfikowany do atramentów lateksowych HP.

Podświetlenia, Druk cyfrowy, Reprodukcje artystyczne, Systemy Display, Wystawy/ Scenografie/ Pokazy/ Eventy, Sufity podwieszane, Konstrukcje tekstylne, Obrazy świetlne, Gabinety stomatologiczne, Wnętrza prywatne, Lobby hotelowe, Galerie fotografii…