Przeciwsłoneczne folie okienne 3M – folia przeciwsłoneczna prestige

Firma 3M wynalazła folie okienne ponad 50 lat temu. Od tego czasu stale wprowadza innowacje i je ulepsza. 3M jest światowym liderem w zakresie klejów i folii, a  produkty 3M pozwalają udoskonalać przedmioty używane na co dzień — laptopy, telewizory, telefony komórkowe, budynki, wnętrza i wiele innych. Folie okienne 3M pozwalają na poprawienie efektywności Twoich okien. Zapewniają większy komfort w pomieszczeniach, w których przebywasz na co dzień.

folie 3m dystrybutor

Folie przeciwsłoneczne 3M™ Prestige

Tworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii folie przeciwsłoneczne Prestige 3M to seria najwyższej klasy folii okiennych. Prawie nie ograniczają dostępu światła widzialnego, gwarantując doświetlenie pomieszczeń porównywalne do szyby bez folii. Działając jako dystrybutor, oferujemy rozwiązania przeznaczone zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Przeciwsłoneczne folie okienne Prestige 3M zatrzymują 97% promieniowania podczerwonego odpowiedzialnego za odczuwane ciepło oraz blokują do 100% szkodliwych promieni ultrafioletowych, przyczyniających się do rozwoju chorób nowotworowych skóry. W ten sposób chronią przed przedwczesną renowacją czy wymianą wykładzin, podłóg z drewna, mebli, dzieł na ścianach itp. W okresie letnim pomagają w utrzymaniu chłodu budynków i mieszkań, a także w zredukowaniu zapotrzebowania na energię klimatyzacji.

folie okienne przeciwsłoneczne

folia przeciwsłoneczna prestige - jakie zalety mają produkty z serii Prestige?

Rewolucyjne przeciwsłoneczne folie Prestige 3M, których jesteśmy dystrybutorem, stanowią absolutny przełom w technologiach wykorzystywanych dotychczas do produkcji folii okiennych. Przy grubości wynoszącej jedynie 50 mikrometrów zawierają 220 warstw. To właśnie wielowarstwowość sprawia, że produkty te skutecznie hamują promieniowanie słoneczne przy równoczesnej bardzo dobrej przepuszczalności światła widzialnego.

Korzystając z folii przeciwsłonecznych Prestige 3M, można cieszyć się zaletami folii okiennych nie zmieniając przy tym wyglądu okien. Jest to możliwe dzięki temu, że w składzie produktów nie znajduje się metal, przez co nie są podatne na korozję oraz w żaden sposób nie zakłócają połączeń bezprzewodowych.

przeciwsłoneczne folie okienne

Najważniejsze korzyści płynące z zastosowania folii z serii Prestige 3M:

 • zmniejszenie emisji promieniowania UVA i UVB,
 • obniżenie kosztów klimatyzacji,
 • niska refleksyjność, co oznacza, że folia przeciwsłoneczna Prestige 3M nie zniekształca widoku za oknem,
 • wysoka przejrzystość optyczna,
 • niezakłócanie pracy telefonów komórkowych i urządzeń elektronicznych,
 • utrzymywanie chłodu wewnątrz pomieceń dzięki redukcji przenikania ciepła z zewnątrz w okresie letnim,
 • zmniejszenie ryzyka zranienia odłamkami szkła po rozbiciu szyby,
 • wieloletnia gwarancja – 15 lat na folie wewnętrzne oraz 10 lat na folie do zastosowań zewnętrznych.

Folie okienne 3M są klasyfikowane wg odpowiednich parametrów słonecznych, optycznych, termoizolacyjnych oraz ochronnych.

Jako eksperci dokonujemy systemowego doboru folii do konkretnego szkła – badając przyszłe bezpieczeństwo oraz uzyskując aprobaty 3M.

Komercyjne folie okienne przeciwsłoneczne

Gdy najemcy skarżą się na zbyt wysoką temperaturę lub zauważysz, że koszty energii rosną w niebotycznym tempie, folie okienne 3M mogą pomóc. Nasze folie zapewniają ograniczenie wnikania ciepła przez szyby okienne do wewnątrz, zwiększają ochronę przed wypadkami, klęskami żywiołowymi, włamaniami, wybuchami bomb i latającymi odłamkami szkła. Mogą również pomóc w zapewnieniu zgodności szyb z wyższymi normami budowlanymi.

Oszczędzanie energii – folia przeciwsłoneczna prestige

Płacisz coraz więcej za energię? Folie okienne 3M mogą znacznie zmniejszyć ilość ciepła przedostającego się przez okna i docelowo obniżyć koszty użytkowania. Twoi najemcy zyskują bardziej komfortowe środowisko, a Ty oszczędzasz energię.

 • Szybki zwrot z inwestycji — już po 3 latach
 • Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla
 • Oszczędzaj więcej pieniędzy, bez względu na strefę klimatyczną, w której się znajdujesz

Uzyskaj szybki zwrot kosztów dzięki znacznym oszczędnościom.

Folie okienne uznawane są jako jedna z najważniejszych technologii zapewniających oszczędność energii oraz jeden z najszybszych zwrotów z inwestycji, bo widoczny już po 3 latach. Możesz zaoszczędzić od 40 do 80PLN z każdego metra kwadratowego zainstalowanej folii lub nawet 190 kWh na metr kwadratowy szkła.

 • Ogranicz przyrost ciepła w miesiącach letnich nawet o 79%
 • Zaoszczędź nawet 190 kWh na metr kwadratowy szkła
 • Szybki zwrot z inwestycji — już po 3 latach

Zmniejsz zużycie energii i emisję dwutlenku węgla – folia przeciwsłoneczna prestige

Kontrolowanie klimatu w pomieszczeniach za pomocą folii okiennych 3M przynosi korzyści dla klimatu naszej planety. Izolowanie ciepła słonecznego pozwala zużywać mniej energii. Gdy nie trzeba zasłaniać okien przed słońcem, spadają koszty prądu potrzebnego do oświetlenia. Modernizacja istniejących okien pozwala ograniczyć ilość odpadów.

 • Zachowanie istniejących okien
 • Naturalne światło bez nagrzewania wnętrza
 • Niższe zużycie energii
 • Folie okienne 3M mogą mieć ujemny ślad węglowy już po 6 miesiącach od instalacji

NOWOŚĆ – folia przeciwsłoneczna prestige 3M™ Thinsulate™ Climate Control 75 TERMOIZOLACYJNA

Folie okienne do mieszkań

Mieszkaj komfortowo w każdym pomieszczeniu Twojego domu! Dzięki foliom okiennym 3M niezależnie od tego, czy problemem są ciepło, odblaski, blaknące meble, bezpieczeństwo czy prywatność — mamy folie okienne, które pomogą Ci poprawić komfort w Twoim domu.