3M™ Dichroic™ folia dichroiczna - doskonały substytut szkła dichroicznego

Dzięki folii dichroicznej marki 3M można osiągnąć efekt świetlny powiązany z przenikaniem się kolorów, w zależności od kąta widzenia. Folie 3M Dichroic są wykonane z materiałów o najwyższej jakości, połyskujących tekstur, dostępnych w ciepłych i chłodnych odcieniach.  W zależności od koloru powierzchni montażowej, kąta widzenia i wybranego oświetlenia, folie 3M Dichroic ze swojego rodzaju dyfuzorem zmieniają swój wygląd, definiując przestrzeń w  oryginalny sposób.

folia dichroiczna

MANIFEST ŚWIATŁA I KOLORÓW

Folie 3M Dichroic DF i DF-A nadają szkłu wyjątkowy efekt dekoracyjny, a ich szczególną cechą jest zmiana koloru szkła w zależności od kąta patrzenia. Przeznaczone są do różnych zastosowań wewnętrznych, takich jak biura, ścianki działowe, meble. Pozwalają tworzyć unikalne i niespotykane efekty świetlne, które z minuty na minutę, potrafią nabierać nowych wymiarów przestrzennych i obrazowych.
Dzięki 3M Dichroic możliwe jest tworzenie efektów specjalnych o dużym oddziaływaniu np. w galeriach handlowych, na wystawach i targach oraz w różnego rodzaju przestrzeniach komercyjnych. Projektanci wnętrz  i architekci umieszczają folie Dichroic w projektach szklanych balustrad, mebli ze szkła, konstrukcji budynków czy fasad okiennych. W tej folii można się zakochać ……
 
folia dichroiczna - folie dichroic folie dichroic