Folie przezroczyste 3M™ Fasara™ do biura

Wzornictwo ma ciagły wpływ na nasze życie ...

Dostępne w naszej ofercie folie przezroczyste do biura i nie tylko 3M™ Fasara™ to seria uniwersalnych, wysokiej klasy produktów do dekoracji szkła. Doskonałe do aplikacji prywatyzujących i dekoracyjnych na szybach.
Gama folii 3M Fasara™ przezroczystych do biura, która obecnie obejmuje ponad 100 wykończeń, waha się od najbardziej tradycyjnych wzorów geometrycznych, takich jak wieloliniowe lub wielokropkowe; po bardziej zmysłowe, z niesamowitym efektem odcieni poprzez białe po przezroczyste lub z nieprzejrzystymi pasmami odcieni szampańskich, w perłowej bieli i szarościach.   Niepowtarzalne wzory w paski, kropki, gradacje wzorów, imitacja papieru oraz efekt szronionego lub mlecznego szkła. 3M™ Fasara™ to wyrafinowana odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na dekorację wewnętrznych i zewnętrznych ścianek działowych oraz różnego rodzaju przeszkleń.  Obszary użytkowania 3M Fasara ™ są nieograniczone: od biur po centra handlowe, poprzez prywatne domy, do hoteli i barów / restauracji po centra odnowy biologicznej i spa.

 

Innowacyjne rozwiązania dekoracji szkła

3M Fasara ™  Geometric -poziome krawędzie o różnych rozmiarach wpisane w geometrię, aby elegancko wydobywać przejścia światła.

3M Fasara ™ Prism – pryzmaty i diamenty łączą przepuszczalne i odbite światło i generują fascynujące srebrne glazury na szkle w klimacie wzornictwa z lat 50.

3M Fasara™ Fabric – tkanina lniana, gaza, papier ryżowy to tradycja orientalnego designu, zgodna z najbardziej zaawansowaną technologią klejącą 3M, oferującą nowe i oryginalne sposoby oddzielania pomieszczeń,a   uzyskując efekt harmonii i delikatności.

 

3M Fasara ™ Frost / Matt – Designer Satin – różne wykończenia, które pozwalają na prawie nieprzezroczysty efekt zapewniający pełną prywatność. Te wzory zostały zaprojektowane w celu przełamania światła i dają bardzo miękkie i ciepłe uczucie, zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz, a bardziej satynowe wykończenia skutecznie odtwarzają wygląd matowego szkła. Wzory: matowy kryształ 2 i mleczny kryształ mogą być również nakładane na zewnątrz.

 

 
 

3M Fasara ™ Stripe –  kombinacje pionowych i poziomych linii o różnej grubości i gęstości koloru, aby nadać charakter elegancki i tzw. hi-tech dla szklanych parapetów czy balustrad.

3M Fasara ™ Gradation – Shades  – Siedem wykończeni a’la cienie, aby stworzyć wspaniałe przejścia od najbardziej nieprzezroczystej bieli do przezroczystości, a tym samym zagwarantować prywatność przestrzeni. Niektóre wykończenia można łączyć ze sobą, aby uzyskać unikalne i niepowtarzalne efekty. Idealne dla obszarów, w których poziom prywatności musi być specjalnie wykreowany.

3M Fasara™ Geometric – hi-tech – współczesna interpretacja siatki metalowej i geometrii.

3M Fasara™ Nature – wzory inspirowane naturą, gwarantują harmonijny efekt wnętrza

i wiele innych kolekcji wzorów folii przezroczystych do biura 3M Fasara™ do dekoracji szkła …

folie przezroczyste do biura - archteka.com archteka - folie przezroczyste do biura archteka.com - folie przezroczyste do biura archteka.com - folie przezroczyste do biura

Odwiedź nas w Archteka lub zobacz on-line