salon dekoracji wnętrz poznań, showroom archteka
Strona główna Wykładziny dywanowe w płytce

Wykładziny dywanowe w płytce

Wykładziny w płytkach dywanowych są idealną opcją dla osób indywidualnych, jak i właścicieli biur czy luksusowych hoteli. Dzięki płytkom dywanowym by IVC mamy odrobinę ekstrawagancji lub po prostu możemy cieszyć się nawierzchnią jedyną w swoim rodzaju. Na tym polu wykładzina dywanowa w płytkach daje ogromne możliwości.

Poszczególne elementy możemy przecież łączyć w dowolnych konfiguracjach. Często, zwłaszcza w przestrzeniach biurowych, występuje naprzemienne ułożenie płytek w dwóch kolorach, zaś pytki dywanowe IVC Commercial możemy łączyć z podłogami winylowymi (LVT).

Płytki dywanowe typu “mix and match” to uzupełniające się palety stonowanych odcieni i kolorowych akcentów, różnych faktur i kształtów. Wykorzystaj niezliczone możliwości! Projektuj podłogi, oddzielaj strefy i ułatwiaj orientację. Nie bój się nieoczywistych połączeń i stwórz podłogę, która wyniesie estetkę wnętrza na wyższy poziom jakości.
Można montować je bezklejowo lub za pomocą płynu antypoślizgowego (forma kleju). W obu tych przypadkach w każdej chwili płytki można demontować i ponownie montować, np. w skutek zabrudzenia jednego fragmentu.

Możliwość stosowania na podłogach technicznych
w biurowcach cała infrastruktura techniczna ukryta jest w podłodze, dlatego stosowanie wykładziny w płytkach ułatwia do niej dostęp

Prosta wymiana jedynie fragmentu podłogi
płytki dywanowe dają możliwość szybkiej wymiany, np. w skutek zabrudzenia jednego fragmentu podłogi

Mały odpad przy montażu
przy rolce wynosi do 20% natomiast przy płytkach jedynie 5%

Możliwość tworzenia ciekawych wzorów
wykładziny w płytkach dają możliwości tworzenia skomplikowanych wzorów, co w przypadku wykładziny z rolki nie jest możliwe. Płytki dywanowe występują w wielu kolorach i

Płytki dywanowe IVC ze zrównoważonego włókna Thrive® matter

Kolekcja Immersion wykonana jest z Thrive® matter, pierwszego na świecie włókna nylonowego o ujemnej emisji CO2. Oznacza to, że pochłania ono z atmosfery więcej CO2 niż emituje i jest nylonem barwionym na wskroś o najniższej emisyjności. Jego produkcja pozostawia najsłabszy ślad węglowy dzięki zawartości 90% materiału z recyklingu. Niezależny certyfikat potwierdza, że na każdy wyprodukowany kilogram przypada 1,45 kg wbudowanej emisji CO2. Tę i tak niską wartość sprowadziliśmy poniżej zera dzięki współpracy z Carbonfund.org w ramach globalnych projektów ochrony lasów i zalesiania.

Płytki dywanowe ze zrównoważonego włókna: Econyl

Włókno ECONYL® sprawia, że nasze płytki dywanowe produkowane są z myślą zarówno o naszej planecie, jak i twoim obiekcie. ECONYL® to w 100% regenerowany nylon wytwarzany ze zużytych i porzuconych sieci rybackich oraz zużytych wykładzin dywanowych i resztek tkanin pozyskiwanych na całym świecie. Jest to recyklingowane zrównoważone włókno, które oferuje estetykę i doskonałość użytkową pierwotnego nylonu.

Zamów próbki i odkryj jeszcze bardzie zrównoważone płytki dywanowe

*protected email*