Sztuczne trawy dekoracyjne

Zastosowanie sztucznej trawy we wnętrzach

Sztuczne trawy dekoracyjne wysokiej jakości to trend we wnętrzach, jak i na zewnątrz od wielu sezonów. Projektanci wykorzystują dekoracyjne trawy na podłogi, ściany, obudowy lad recepcyjnych czy miejsca wspólne w biurach.

Trawiaste dekoracje od dawna maja swoje miejsce w biurach znanych marek, jak choćby Google czy Skype.

Sztuczne trawy z oferty Archteka®_showroom i Perfo Texconcept ® – dystrybutora rozwiązań podłogowych i architektonicznych to jakość, która pozwala bardzo długo cieszyć się sprężystym runem, stałą barwą zieleni i komfortem użytkowania.

 
 

Wpływ zielonego koloru na samopoczucie i efektywność pracy

Zielony kolor wpływa na nas pozytywnie i kojarzony jest z relaksem. Wykorzystanie nowoczesnej trawy dekoracyjnej to sposób na ożywienie pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, a zielony kolor wpłynie na efektywność pracy.

Propozycje ekskluzywnych traw od Archteka®_showroom i Perfo Texconcept ® zachwycą precyzją wykonania nawet najbardziej wymagających klientów. Piękna trawa GREEN VALLEY znajdzie zastosowanie jako dekoracja w salonach Spa, restauracjach, a nawet na domowym tarasie.

To wygodne rozwiązanie nie wymaga naszej pielęgnacji, co pozwala zaoszczędzić czas przy, jednoczesnym utrzymaniu dekoracji w stanie idealnym.

Idealne zastosowanie sztucznej trawy w hotelach i klubach' nad paragrafem

Dekoracje ze sztucznych traw, prezentują się idealnie w miejscach takich jak hotele czy kluby. Imitacje traw, jako elementy nowoczesnej łazienki sprawdzą się w hotelach, wpływając pozytywnie na gości. Zielona trawa dopełnia aranżacje wnętrza, jak i zewnętrznej przestrzeni na balkonie, tarasie czy dachu. Wysokiej jakości trawy w bardzo dobrych cenach do złudzenia przypominające oryginał. Designerskie trawiaste pokrycia podłóg to idealne propozycje dla poszukiwaczy nowoczesnych rozwiązań, ceniących skuteczność i czas.

Zalety sztucznej trawy dekoracyjnej

Dzięki dekoracyjnym trawom jesteśmy w stanie, w ciągu jednego dnia wyczarować mały ogród i zazielenić nasz taras. Pomieszczenia ozdobione zielenią, w naturalny sposób budują atmosferę, zapraszając do relaksu. Wykorzystanie ekskluzywnych traw przed i w domu spełni również oczekiwania osób ceniących sobie szybki efekt i estetykę, zaś bez wydatków na pielęgnację.

Sztuczna trawa dekoracyjna:
– nie wymaga podlewania
– nie wymaga koszenia
– bez chwastów
– odprowadza nadmiar wody
– łatwy montaż oraz utrzymanie w czystości

Dostępne szer. 2m, 4 m

Cena uzależniona od ilości zamówionych m2

Najniższa cena dystrybutora

Sztuczne trawy dekoracyjne Poznań Sztuczne trawy dekoracyjne do wnętrz Poznań