Samoprzylepne laminaty dekoracyjne 3M Di-NOC™

Ponad 600 wzorów w 25 grupach różnych typów materiałów – samoprzylepne laminaty 3M Di-NOC™ obejmują wzory od naturalnych po futurystyczne. Imitują drewno, metal, marmur, skórę, kamień, tynk, włókno węglowe i wiele innych faktur. Dzięki ich wykorzystaniu można doświadczyć nieograniczonej swobody projektowania nawet skomplikowanych przestrzeni przy jednoczesnym obniżeniu kosztów związanych z zastosowaniem tradycyjnych materiałów. Właściwości laminatów 3M™ DI-NOC™ sprawiają, że perfekcyjnie można połączyć konieczność modernizacji wystroju z nieinwazyjną rearanżacją przestrzeni.

Wystrój wnętrz, design, szybka rewitalizacja wnętrz, architektura, scenografia to tylko niektóre z dziedzin gdzie można je zastosować.

Zmiana wystroju holu budynku biurowego czy lobby w hotelu trwa jedną noc. Od ręki można okleić ladę recepcji czy centralną ścianę hotelową holu. Bez pyłu, bez hałasu, bez przestojów w funkcjonowaniu …

Przykładowe kolekcje 3M™ Di-NOC™: Single Colour – Gama kolorystyczna składa się z palety łagodnych i żywych barw. Wzór PS 959SR (biały) odporny jest na zabrudzenia wywołane dymem z papierosów. High Gloss – Paleta, która dodaje pomieszczeniom błysku. Wzór ten może być używany zarówno jako dodatkowy element wystroju jak i do pokrycia całych ścian i innych dużych powierzchni.

Carbon – Bardzo modna rodzina wzorów zaprojektowana do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Little Wave – Nowa gama produktów tłoczonych wykorzystująca proste linie i falisty wzór. Niektóre kolory sprawiają wrażenie trójwymiarowych. Random Style – Wzór ten zmienia swój wygląd w zależności od kąta patrzenia, inspirowane strukturą diamentu i mozaiki.

G-Emboss – Seria z unikalnym wzorem geometrycznym. Dostępna zarówno w kolorach zwykłych jak i metalicznych Stone – Wszystkie wzory odzwierciedlają wygląd naturalnego kamienia. Weave – Laminaty o tłoczonej powierzchni imitującej tkaninę. Miękkie w dotyku, a jednocześnie odporne na zarysowania i brud. Sand – Te nowoczesne kolory i wzory wiernie oddają wygląd piaskowca. Stucco – Wzór imitujący wygląd włoskiego tynku. Leather – Dzięki specjalnemu procesowi produkcji laminat wygląda jak prawdziwa skóra. Rust – Wzór rdzawy. I wiele innych doskonałych  faktur wpływających na estetykę, trwałość użytkowania i unikatowość wnętrza.

Laminaty 3M™ Di-NOC™ to  doskonały sposób zarówno na odświeżenie wyglądu pomieszczenia jak i na dekorację nowych wnętrz.