3 czerwca 2020

Global Exhibitions Day

Global Exhibitions Day to wydarzenie łączące wystawców, odwiedzających i tworzących targi. Rynek targowy w Polsce angażuje się w to wydarzenie już czwarty rok. Jest to okazja do pokazania jak wiele organizacji i firm jest zaangażowane w branżę targową.

Inicjatywa Global Exhibitions Day została zapoczątkowana przez UFI, czyli Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego. W Polsce obchody zainicjowane zostały przez Polską Izbę Przemysłu Targowego.

Według szacunków UFI branża targowa generuje obroty na poziomie 250 miliardów złotych i angażuje blisko cztery i pół miliona wystawców.

EXPO/EVENT oprócz ewidentnych korzyści wynikających z tworzenia relacji biznesowych, oferuje przełomowe instalacje oparte o nowoczesny design, dyktuje trendy design’u w wystawiennictwie oraz corocznie podwyższa poprzeczkę dla designerów, projektantów stoisk wystawienniczych oraz dla dostawców innowacyjnych materiałów targowych oraz rozwiązań implementowanych na wystawach, stoiskach targowych czy scenach …

Archteka zaprasza projektantów związanych z rynkiem EXPO do współpracy :) Wspólnie odkrywajmy nowości i łammy stereotypy ‘ expo dizajnu’.