Wykładziny dywanowe naturalne

SIZAL

Wykładziny stworzone z twardych i wytrzymałych włókien otrzymywanych z agawy, sisalu i juty, dzięki czemu sprawdzą się, gdy potrzebne są trwałe i odporne na eksploatacje wykładziny dywanowe. Bardzo trwałe, antystatyczne, nie ulegające odkształceniom, naturalny regulator wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Sizal jest bardzo twardym i wytrzymałym włóknem otrzymywanym ze specjalnego gatunku agawy. Nie elektryzuje się, zatem znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, w których używa się komputerów, a także wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Wykładziny z włókien naturalnych
(sizalowe), używane w jasnych, stonowanych barwach, optycznie powiększką pomieszczenie. Wyjątkowa paleta kolorystyczna. Idealne jako wykładzina  “od ściany do ściany”, jako obszyty dywan lub chodnik. W wybranych kolekcjach dodatek naturalnej wełny stwarza poczucie luksusu. Posiadają wyraźną strukturę. Wspaniale komponują się z metalem i drewnem, parkietem, kamienną podłogą. Doskonałe i reprezentacyjne wykończenie schodów. Produkty w 100%naturalne i ekologiczne.

 

Wykładziny z włókien naturalnych
z sizalu spełniają surowe normy ekologiczne, stanowiąc projekt w stu procentach naturalny. Zostały uhonorowane znakiem ECO LABEL, który przyznawany jest produktom spełniającym wyższe normy środowiskowe.