Wykładziny dywanowe naturalne

SIZAL

Wyjątkową linię wykładzin z serii ECO kierujemy do miłośników doskonałych produktów naturalnych (100% wełna, sizal, agawa).

Wykładziny stworzone z twardych i wytrzymałych włókien otrzymywanych z agawy, sisalu i juty, dzięki czemu sprawdzą się, gdy potrzebne są trwałe i odporne na eksploatacje wykładziny dywanowe. Bardzo trwałe, antystatyczne, nie ulegające odkształceniom, naturalny regulator wilgotności powietrza w pomieszczeniach.
Sizal jest bardzo twardym i wytrzymałym włóknem otrzymywanym ze specjalnego gatunku agawy. Nie elektryzuje się, zatem znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, w których używa się komputerów, a także wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe.

Wykładziny z włókien naturalnych (sizalowe), używane w jasnych, stonowanych barwach, optycznie powiększą pomieszczenie. Wyjątkowa paleta kolorystyczna. Idealne jako wykładzina  “od ściany do ściany”, jako obszyty dywan lub chodnik. W wybranych kolekcjach dodatek naturalnej wełny stwarza poczucie luksusu. Posiadają wyraźną strukturę. Wspaniale komponują się z metalem i drewnem, parkietem, kamienną podłogą. Doskonałe i reprezentacyjne wykończenie schodów.
Produkty w 100% naturalne i ekologiczne.

Wykładziny naturalne to wymarzone rozwiązanie, które sprawdzi się w surowych i nowoczesnych wnętrzach, tchnąc w nich duszę.

 

Wykładziny z włókien naturalnych
z sizalu spełniają surowe normy ekologiczne, stanowiąc projekt w stu procentach naturalny. Zostały uhonorowane znakiem ECO LABEL, który przyznawany jest produktom spełniającym wyższe normy środowiskowe.

WYKŁADZINY NATURALNE:

DLA ZDROWIA

Wykładziny potrafią eliminować ilości kurzu, unoszącego się w powietrzu, co zapobiega powstawaniu chorób dróg oddechowych i alergii. Zalecenia Niemieckiego Związku ds. Alergii i Astmy (DAAB) ukazują, że w pomieszczeniach, w których znajdują się wykładziny, w powietrzu unosi się o połowę mniej drobinek kurzu, co jest cechą pożądaną dla utrzymania w dobrej kondycji naszego zdrowia.

AKUSTYKA

Miękka konstrukcja wykładziny wpływa pozytywnie na akustykę pomieszczenia, wydatnie ograniczając: hałas w pomieszczeniu (nieprzyjemne echo) czy dźwięki (kroki, stukanie).

BAKTERIOSTATYCZNOŚĆ

Wykładzina nie przyczynia się do rozwoju bakterii, co daje gwarancję środowiska przyjaznego dla zdrowia. Nie trzeba się obawiać, że obecność wykładzin w pomieszczeniu wpłynie niekorzystnie na samopoczucie i zdrowie.

ZASTOSOWANIE

Na ogrzewanie podłogowe – bez podkładu.
Nie rysują powierzchni.

WYKOŃCZENIE

Świadczymy usługę obszywania wykładzin naturalnych, zamawianych na indywidualny wymiar.

wykładziny dywanowe naturalne wykładziny z włókien naturalnych