Dlaczego jeszcze warto wybrać wykładziny CARUS?

Wykładziny hotelowe CARUS, które są dostępne na wymiar, stanowią idealne połączenie najlepszych cech wykładzin obiektowych i mieszkaniowych. To sprawia, że modna wykładzina staje się trwałym i uniwersalnym pokryciem podłogowym, które można z powodzeniem wykorzystać do aranżacji wielu różnorodnych przestrzeni użyteczności publicznej.

Obok niezwykle ważnego waloru estetycznego produkty CARUS spełniają wysokie oczekiwania jakościowe, zarówno w kwestii precyzji wykonania, jak i funkcjonalności.

Wykładziny dywanowe CARUS do hoteli są:

  • wytrzymałe – odporne na zaplamienie, zniekształcenia, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne,
  • komfortowe – miękkie i ciepłe, dzięki czemu tworzą we wnętrzach przyjazny klimat,
  • stylowe – dostępne w bogatej gamie kolorów oraz wzorów, doskonale wpisując się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje,
  • uniwersalne – bardzo dobrze spełniają swoją funkcję zarówno w hotelu, jak i obiekcie konferencyjnym, centrum szkoleniowym, pensjonacie, na korytarzu itp.

Wykładziny CARUS to rozwiązania szyte na miarę, najwyższej jakości produkty Premium, które doskonale wkomponują się zarówno w nowoczesne ekspresje, jak i w styl country czy industrialny. Połączenie najlepszych jakościowo materiałów z perfekcyjnym wykończeniem i najnowocześniejszymi trendami dekoratorskimi – wszystko to sprawia, że aranżacji z wykładzinami dywanowymi CARUS nie sposób się oprzeć!