Warsztat dla instalatorów podłóg

28.09.2018 - showroom Archteka ®

Firmy IVC i PERFO TEXCONCEPT® zapraszają instalatorów podłóg drewnianych na specjalistyczny kurs montażu dekoracyjnych desek i płytek winylowych – LVT. Wprowadzenie tej usługi do oferty, to doskonały sposób na pozyskanie nowych klientów.

Dynamiczne zmiany na rynku podłóg drewnianych wymuszają na parkieciarzach poszukiwanie nowych możliwości pracy. Jedną z nich jest poszerzenie oferty o montaż LVT. Elementy w formacie desek, płytek czy elementów MOODS układa się bezpośrednio na podłoże, a każdy element może być dowolnie przycinany oraz łączony z innymi kolorami lub fakturami. Jest tutaj wiele podobieństw do układania podłóg drewnianych. Główne różnice polegają na odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz czasie wykonania. Efekt końcowy w dużym stopniu zależy od staranności i jakości samych elementów. PERFO TEXCONCEPT® jest dystrybutorem kolekcji kontraktowych koncernu IVC, który jest europejskim dostawcą i światowym liderem w odtwarzaniu naturalnego wyglądu oraz wrażeń dotykowych charakterystycznych dla naturalnych materiałów w luksusowych podłogach winylowych. Celem warsztatów szkoleniowych jest pokazanie w jaki sposób poprawnie przygotować podłoże i jak instalować podłogi winylowe.

Szkolenie jest bezpłatne, jednak ilość miejsc jest ograniczona, by dokonać rezerwacji należy się zapisać się na wydarzenie w formularzu poniżej. Zgłoszenia podlegają weryfikacji.

Warsztaty praktyczne połączone z szkoleniem teoretycznym – przy dobrej kawie i poczęstunku dla uczestników !

ZAPRASZAMY!