Podłogi winylowe


Moduleo ® to najnowsza generacja luksusowych pokryć podłogowych łączących wygląd, fakturę i trwałość materiałów naturalnych z łatwością instalacji i konserwacji wykładzin winylowych. Za pomocą najnowszego oprogramowania CAD/CAM projektanci starannie odtwarzają, dla Moduleo ® DesignFloors, wzory i faktury naturalnych materiałów, tworząc ich doskonałe reprodukcje.

 

Drewno i kamień


Asortyment Moduleo ® Design Floors obejmuje zarówno panele jak i płytki, które wyróżniają się sztywnością, łatwością konserwacji i naturalnym wyglądem. Ich udoskonalona wielowarstwowa struktura zapewnia wyjątkową wytrzymałość, a  unikalny proces produkcji umożliwia dokładne odwzorowywanie subtelnych i przypadkowych wzorów występujących w drewnie i kamieniu. Wszystko to razem daje najwyższą klasę właściwości użytkowych i wyjątkową estetykę.

Niezwykłe kolekcje


Moduleo® oferuje przepiękny wygląd drewna oraz imponujący wygląd posadzek kamiennych połączone z zaletami luksusowych podłóg winylowych: łatwością czyszczenia, izolacją akustyczną i poliuretanową warstwą Protectonite, która chroni posadzkę przed plamami i zatarciami oraz zapewnia jej trwałość. Zarówno kolekcje Impress, jak i Transform idealnie nadają się do zastosowań obiektowych – nawet o dużym natężeniu ruchu, jak hotele, restauracje, obiekty rekreacyjne, butiki i sklepy wielkopowierzchniowe, obiekty mieszkalne i biurowe.

 
kamienne podłogi winylowe

v

drewniana podłoga winylowa