23 marca 2021

Nowa definicja bycia EKO

Projekty przyjazne środowisku i naturalne materiały nie zawsze idą w parze z ekologiczną postawą. Jeszcze kilka lat temu mówiąc EKO – mieliśmy na myśli lite drewno. Aktualnie zrozumieliśmy, że w obliczu tak szybko zmieniającej się rzeczywistości pewne pojęcia wymagają redefinicji. Czy stać nas na to, aby wykorzystywać drewno do każdego projektu, w skali, która powoduje, że naturalne zasoby na Ziemi się kurczą i wpływają na nieodwracalne skutki klimatyczne i nie tylko …

W swoim portfolio wybieramy producentów, którzy są eko – stosując zrównoważony rozwój w produkcji, których jakości są doskonałą, wręcz identyczną imitacją drewna czy kamienia, są super-ekologiczne i idealne do wyposażania zarówno małych, jak i wielkich powierzchni.

Dlatego wybraliśmy do współpracy: IVC Commercial – podłogi LVT oraz 3M – Di-NOC laminaty architektoniczne –  kilkaset wzorów idealnie odwzorowanych tekstur podłóg, dekorów i laminatów.

Dzięki ciągle nowym kolekcjom architekci mogą poruszać się wśród stylów, świadomie proponować produkty proekologiczne, o doskonałych parametrach użytkowych i optymalizować koszty, przy zasłużenie drożejącym drewnie i innym naturalnym produktom.

Your choice, your life…