Moduleo 55 Herringbone

Autentyczny wygląd parkietu

Zawsze popularny. Zawsze modny. Klasyczny parkiet w jodełkę inspirowany naturą. Ponadczasowy wzór imitujący drewniane płytki to niezliczone możliwości aranżacji, które nadadzą wnętrzu pełną prostoty elegancję.

Luksusowe panele winylowe Moduleo 55 Herringbone to ekonomiczne rozwiązanie i bliski naturze wygląd autentycznego dębu, który tworzy przyjemną atmosferę w przestrzeniach biurowych, publicznych i prywatnych.

Parkiet bez kłopotliwej i czasochłonnej instalacji

Parkiet w jodełkę to najbardziej ponadczasowy, wszechstronny i elegancki wzór pokrycia podłogowego. Doskonale wpisuje się w wystrój zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz biur, sklepów, obiektów publicznych i mieszkań.

Dębowe wzory parkietu Country Oak, Sierra Oak i Laurel Oak stają się jeszcze bardziej autentyczne dzięki technologii indywidualnego tłoczenia embossed in register. Dodatkowo wzory Moduleo 55 Herringbone Blackjack Oak i Hoover Stone posiadają czterostronne fugi podkreślające łączenia parkietu.

Luksusowe panele winylowe Moduleo 55 Herringbone wykonane są według naszej specyfikacji 55. Oznacza to, że ich warstwa użytkowa o grubości 0,55 mm posiada również ochronę Protectonite®. Łatwa konserwacja oraz odporność na zarysowania i plamy sprawia, że nasze panele to idealne rozwiązanie do obiektów, w których panuje duży ruch. Oprócz tego można je łatwo zainstalować, stosując samoprzylepny podkład Flex Pro.

Odpowiedzialność wobec środowiska

Panele winylowe Moduleo 55 Herringbone produkowane są w Europie z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii i aż do 50% materiałów z recyklingu. Tworzone z myślą o przyszłości, nasze luksusowe panele i płytki winylowe powstają w jednych z najbardziej nowoczesnych fabryk pokryć podłogowych na świecie.

 

Realizacja: HAIR BAZAAR STUDIO, POZNAŃ
Wykonawca: PERFO TEXCONCEPT
® / ARCHTEKA®
Fotografia wnętrz: Norbert Banaszyk