Folie przeciwsłoneczne Prestige, 3M

Tworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii folie przeciwsłoneczne Prestige 3M to seria najwyższej klasy folii okiennych. Prawie nie ograniczają dostępu światła widzialnego, gwarantując doświetlenie pomieszczeń porównywalne do szyby bez folii. Działając jako dystrybutor, oferujemy rozwiązania przeznaczone zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Przeciwsłoneczne folie okienne Prestige 3M zatrzymują 97% promieniowania podczerwonego odpowiedzialnego za odczuwane ciepło oraz blokują do 100% szkodliwych promieni ultrafioletowych, przyczyniających się do rozwoju chorób nowotworowych skóry. W ten sposób chronią przed przedwczesną renowacją czy wymianą wykładzin, podłóg z drewna, mebli, dzieł na ścianach itp. W okresie letnim pomagają w utrzymaniu chłodu budynków i mieszkań, a także w zredukowaniu zapotrzebowania na energię klimatyzacji.

folie okienne przeciwsłoneczne

Jakie zalety mają produkty z serii Prestige?

Rewolucyjne folie Prestige 3M, których jesteśmy dystrybutorem, stanowią absolutny przełom w technologiach wykorzystywanych dotychczas do produkcji folii okiennych. Przy grubości wynoszącej jedynie 50 mikrometrów zawierają 220 warstw. To właśnie wielowarstwowość sprawia, że produkty te skutecznie hamują promieniowanie słoneczne przy równoczesnej bardzo dobrej przepuszczalności światła widzialnego.

Korzystając z folii przeciwsłonecznych Prestige 3M, można cieszyć się zaletami folii okiennych nie zmieniając przy tym wyglądu okien. Jest to możliwe dzięki temu, że w składzie produktów nie znajduje się metal, przez co nie są podatne na korozję oraz w żaden sposób nie zakłócają połączeń bezprzewodowych.

przeciwsłoneczne folie okienne

Najważniejsze korzyści płynące z zastosowania folii z serii Prestige 3M:

  • zmniejszenie emisji promieniowania UVA i UVB,
  • obniżenie kosztów klimatyzacji,
  • niska refleksyjność, co oznacza, że folia przeciwsłoneczna Prestige 3M nie zniekształca widoku za oknem,
  • wysoka przejrzystość optyczna,
  • niezakłócanie pracy telefonów komórkowych i urządzeń elektronicznych,
  • utrzymywanie chłodu wewnątrz pomieceń dzięki redukcji przenikania ciepła z zewnątrz w okresie letnim,
  • zmniejszenie ryzyka zranienia odłamkami szkła po rozbiciu szyby,
  • wieloletnia gwarancja – 15 lat na folie wewnętrzne oraz 10 lat na folie do zastosowań zewnętrznych.

Autoryzowany i ekspercki dobór folii okiennych 3M do budynków
Autoryzowana instalacja folii okiennych 3M

/ napisz /
zadzwoń / 61 646 95 50 (58) /

PERFO TEXCONCEPT Autoryzowany Dystrybutor 3M

ARCHTEKA – showroom